Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

21-02 - Barrooster
20-02 - Barrooster
16-02 - Verslag senioren
15-02 - Verslag senioren
14-02 - Verslag senioren


Bezoekers:
Vandaag: 35
Gisteren: 40
Totaal: 354196


Nieuws


12-04-2019

PM toernooi uitslagen

Reglement en Schema P&M koppeltoernooi 2019

Er wordt gespeeld volgens het competitie reglement NBB
Voor elke wedstrijd heeft iedere speler een proefbol
Er gaan 2 teams door naar de kwartfinale in elke poule, bij gelijke stand telt onderling resultaat,staan er meer dan 2 teams gelijk dan gaan we ringbeu
In poule A zitten 5 teams en deze starten met 10-10, alle andere poules starten met 0-0
Voor de kwartfinale wordt de plaatsbepaling geloot, daarna staat het schema vast
We proberen voor iedere wedstrijd baanmeesters te leveren maar tellen zullen we onderling moeten regelen

Reglement:
Er wordt gespeeld volgens het competitiereglement NBB
Voor elke wedstrijd heeft iedere speler een proefbol
Er gaan 2 teams door naar de kwartfinale in elke poule, bij gelijke stand telt onderling resultaat,staan er meer dan 2 teams gelijk dan gaan we ringbeuIen
In poule A zitten 5 teams en deze starten met 10-10, alle andere poules starten met 0-0
Voor de kwartfinale wordt de plaatsbepaling geloot, daarna staat het schema vast
We proberen voor iedere wedstrijd baanmeesters te leveren maar tellen zullen we onderling moeten regelen.

Schema Woensdag: (Aanvang 19:00 uur)

A1 - A2 Lies Manders - Jan Bouten Mart Duijf - Gerard Reijnders 22-30
A3 - A4 Sjaak Verbong - Geert Beurskens Koos van Lier - Math Steeghs 30-24
B1 - B2 Hay Manders - Door Bouten
30-24
B3 - B4 Hay Wijnen - Pascal Leenders Jac Peeters - Henk Mertens  20-30
A1 - A3 Lies Manders - Jan Bouten Sjaak Verbong - Geert Beurskens  30-20
A4 - A2 Koos van Lier - Math Steeghs Mart Duijf - Gerard Reijnders  18-30
B1 - B3 Hay Manders - Door Bouten Hay Wijnen - Pascal Leenders  18-30
B4 - B2 Jac Peeters - Henk Mertens Peter Peeters - Jac Naus Jr.  26-30
A1 - A4 Lies Manders - Jan Bouten Koos van Lier - Math Steeghs  18-30
A2 - A3 Mart Duijf - Gerard Reijnders Sjaak Verbong - Geert Beurskens  30-22
B1 - B4 Hay Manders - Door Bouten Jac Peeters - Henk Mertens  26-30
B2 - B3 Frits Snijders - Rene v Lier Hay Wijnen - Pascal Leenders  30-22

Schema Donderdag: (Aanvang 19:00 uur)

C1 - C2 Hans Peeters - Sjraar Duijf Wim van Lier - Eric Kleynen 30-24 
C3 - C4 Mart Huijs - Erik Niederheide Miek Grommen - Gusta Smets 26-30 
D1 - D2 Hem Hendrix - Sjaak Snijders Sjra Naus - Kevin Daems  26-30
D3 - D4 Jac Lintjens - Wie Smets Wim Grommen - Wim Nelissen  28-30
C1 - C3 Hans Peeters - Sjraar Duijf Mart Huijs - Erik Niederheide  30-20
C4 - C2 Miek Grommen - Gusta Smets Wim van Lier - Eric Kleynen  16-30
D1 - D3 Hem Hendrix - Sjaak Snijders Jac Lintjens - Wie Smets  20-30
D4 - D2 Wim Grommen - Wim Nelissen Sjra Naus - Kevin Daems  26-30
C1 - C4 Hans Peeters - Sjraar Duijf Miek Grommen - Gusta Smets  28-30
C2 - C3 Wim van Lier - Eric Kleynen Mart Huijs - Erik Niederheide  30-24
D1 - D4 Hem Hendrix - Sjaak Snijders Wim Grommen - Wim Nelissen  30-28
D2 - D3 Sjra Naus - Kevin Daems Jac Lintjens - Wie Smets  30-22

Finales:

A 1 Miek Grommen - Gusta Smets 5 Peter Peeters - Jac Naus Jr 30-24
B 2 Sjaak Verbong - Geert Beurskens 6 Jac Litjens - Wie Smets 30-22
C 3 Jac Peeters - Henk Mertens 7 Hem Hendrix - Sjaak Snijders 22-30
D 4 Mart Duijf - Gerard Reijnders 8 Wim van Lier - Eric Kleynen 18-30
E   Winnaar A:   Winnaar B:  
    Miek Grommen - Gusta Smets   Sjaak Verbong - Geert Beurskens 20-30
F   Winnaar C:   Winnaar D:  
    Hem Hendrix - Sjaak Snijders   Wim van Lier - Eric Kleynen 26-30
    Winnaar E:   Winnaar F:  
    Sjaak Verbong - Geert Beurskens   Wim van Lier - Eric Kleynen 28-30


This site is developed and copyright © 2020 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy