Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

08-12 - Verslag koppel
08-12 - Barrooster
08-12 - Verslag koppel
02-12 - Agenda
02-12 - Nieuws


Bezoekers:
Vandaag: 60
Gisteren: 59
Totaal: 346679


Nieuws


02-12-2019

Blikveld 11.

BEUGELEN

Hegelsom hard onderuit tegen Hoogeloon

DOOR ONZE VERSLAGGEVER

De beugelaars van Hegelsom verloren het uitduel tegen Hoogeloon, de hekkensluiter van de Ereklasse, met 4-1. Jos Hutjens redde de eer voor Hegelsom door zijn partij overtuigend met 16-30 te winnen. Door dit verlies komen de naaste belagers voor plaats twee in het klassement naderbij. Helden 1 won het thuisduel tegen Tegelen met 3-2. Marc Korsten en Johan Peeters verloren namens Helden hun partijen tegen Wendie en Stan Cox met respectievelijk 22-30 en 28-30. Maasbree verloor in en tegen koploper Neer met 4-1. Maasbreespeler Hem Hendrix won een spannende partij tegen de nog ongeslagen Rob Geelen met 28-30. Baarlo verloor met 4-1 in Ell. Alleen Roy Geurts won zijn partij (16-30). 

Bron: Dagblad “de Limburger” editie Venlo maandag 2 december 2019

Neer steviger aan kop na ruime winst

De beugelaars van Neer wonnen de thuiswedstrijd tegen Maasbree met 4-1. Alleen de nog ongeslagen Rob Geelen verloor een spannende partij met 28-30. Door het verlies van Hegelsom(4-1) liep koploper Neer uit in het klassement. Ell won thuis tegen Baarlo overtuigend met 4-1. Ell-speler Gerard Driessen won zijn partij met 30-26 en blijft ongeslagen in de competitie. 

Bron: Dagblad “de Limburger” editie Roermond maandag 2 december 2019

Lotto-Ereklasse

Ell 1

Baarlo 1

4 - 1

Kronenberg 1

OVU 1

3 - 2

Neer 1

Maasbree 1

4 - 1

Helden 2

Olland 1

3 - 2

Helden 1

Tegelen 1

3 - 2

Hoogeloon 1

Hegelsom 1

4 - 1

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1. 

Neer 1

11

8

3

41

14

+27

2. 

Tegelen 1

11

8

3

37

18

+19

3. 

Hegelsom 1

11

8

3

35

20

+15

4. 

Helden 1

11

8

3

34

21

+13

5. 

Ell 1

11

8

3

33

22

+11

6. 

Kronenberg 1

11

5

6

27

28

-1

7.

Maasbree 1

11

5

6

25

30

-5

8.

OVU 1

11

4

7

22

33

-11

9.

Olland 1

11

4

7

22

33

-11

10.

Baarlo 1

11

3

8

21

34

-13

11.

Helden 2

11

3

8

19

36

-17

12.

Hoogeloon 1

11

2

9

14

41

-27

G = gespeeld  |  W = gewonnen  |  V = verloren  |  PG = partijen gewonnen  |  PV = partijen verloren | Saldo

1e klasse:

Tegelen 2

Hoogeloon 2

4 - 1

Meijel 1

Sevenum 1

3 - 2

Maasbree 2

OVU 2

3 - 2

Helden 3

Hegelsom 2

5 - 0

Grathem 1

Kronenberg 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Meijel 1

10

8

2

31

19

+12

2.

Sevenum 1

10

5

5

28

22

+6

3.

Kronenberg 2

10

7

3

27

23

+4

4.

Stramproy 1

10

6

4

27

23

+4

5.

Tegelen 2

10

6

4

27

23

+4

6.

Grathem 1

10

5

5

27

23

+4

7.

Hoogeloon 2

10

7

3

26

24

+2

8.

Helden 3

10

4

6

24

26

-2

9.

Hegelsom 2

10

3

7

21

29

-8

10.

Maasbree 2

10

2

8

20

30

-10

11.

OVU 2

10

2

8

17

33

-16

2e klasse:

Ell 2

Neer 3

2 - 3

Melderslo 1

Neer 2

2 - 3

Bree 1

Grefrath 1

5 - 0

Leveroy 1

Loosbroek 1

1 - 4

Tegelen 3

Maasbree 3

1 - 4

Ospel 1

Meijel 2

4 - 1

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

 Saldo

1.

Loosbroek 1

11

9

2

35

20

+15

2.

Bree 1

11

8

3

33

22

+11

3.

Ospel 1

11

6

5

33

22

+11

4.

Meijel 2

11

7

4

32

23

+9

5.

Melderslo 1

11

6

5

27

28

-1

6.

Tegelen 3

11

5

6

27

28

-1

7.

Leveroy 1

11

5

6

26

29

-3

8.

Maasbree 3

11

5

6

26

29

-3

9.

Neer 2

11

5

6

26

29

-3

10.

Ell 2

11

4

7

23

32

-9

11.

Grefrath 1

11

3

8

22

33

-11

12.

Neer 3

11

3

8

20

35

-15

3e klasse:

OVU 3

Baexem 1

4 - 1

Grathem 2

Stramproy 2

3 - 2

Baarlo 2

Maasbree 4

2 - 3

Helden 5

Helden 4

3 - 2

Ospel 2

Hoogeloon 3

1 - 4

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo 

1.

Helden 5

10

8

2

34

16

+18

2.

Maasbree 4

10

7

3

33

17

+16

3.

OVU 3

10

7

3

29

21

+8

4.

Meijel 3

10

6

4

27

23

+4

5.

Hoogeloon 3

10

6

4

26

24

+2

6.

Baexem 1

10

5

5

26

24

+2

7.

Grathem 2

10

5

5

24

26

-2

8.

Baarlo 2

10

4

6

23

27

-4

9.

Helden 4

10

3

7

21

29

-8

10.

Stramproy 2

10

3

7

21

29

-8

11.

Ospel 2

10

1

9

11

39

-28

4e klasse:

Tegelen 4

Hegelsom 3

3 - 2

Stramproy 3

Willich 1

1 - 4

OVU 5

Kronenberg 3

3 - 2

Grefrath 2

Ell 3

3 - 2

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo 

1.

Willich 1

9

9

0

36

9

+27

2.

Hegelsom 3

9

6

3

29

16

+13

3.

Maasbree 5

9

5

4

27

18

+9

4.

OVU 5

9

5

4

25

20

+5

5.

Tegelen 4

9

4

5

21

24

-3

6.

Grefrath 2

9

4

5

20

25

-5

7.

OVU 4

9

4

5

18

27

-9

8.

Stramproy 3

9

2

7

18

27

-9

9.

Kronenberg 3

9

4

5

17

28

-11

10.

Ell 3

9

2

7

14

31

-17

5e klasse:

Neer 4

Maasbree 6

0 - 5

Maasbree 7

Stramproy 4

3 - 2

Ospel 3

Sevenum 2

1 - 4

Grathem 3

Baarlo 3

1 - 4

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo 

1.

Baarlo 3

9

8

1

34

11

+23

2.

Helden 6

9

7

2

32

13

+19

3.

Sevenum 2

9

5

4

24

21

+3

4.

Maasbree 7

9

5

4

23

22

+1

5.

Grathem 3

9

3

6

23

22

+1

6.

Ospel 3

9

5

4

21

24

-3

7.

Maasbree 6

9

4

5

21

24

-3

8.

Leveroy 2

9

5

4

18

27

-9

9.

Stramproy 4

9

1

8

16

29

-13

10.

Neer 4

9

2

7

13

32

-19

G = gespeeld  |  W = gewonnen  |  V = verloren  |  PG = partijen gewonnen  |  PV = partijen verloren | Saldo



This site is developed and copyright © 2019 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy