BEUGELEN
Maasbree pakt uit
VAN ONZE VERSLAGGEVER
De beugelaars van Maasbree wonnen het thuisduel tegen de Brabantse Hoogeloon met 5-0. Door deze zege geleid Maasbree naar de zesde plaats in het klassement met dertig punten. Tegelen verloor het uitduel tegen een goed spelend Helden 2 met 3-2. Helden 1 won in en tegen Ell met 2-3. Door deze winst is Helden Tegelen tot op één punt genaderd in de strijd om de tweede plaats. Baarlo weerde zich goed tegen koploper Neer, maar verloor thuis nipt met 2-3. Hegelsom won in een spannende wedstrijd op eigen baan met 2-3 van Kronenberg.
Bron: Dagblad “de Limburger” editie Venlo maandag 23 december 2019
Neer nipt langs Baarlo
DOOR ONZE VERSLAGGEVER
De beugelaars van Neer wonnen het uitduel tegen Baarlo met 2-3. Rob Geelen won zijn partij overtuigend met 18-30, Erik Versteegen was zijn tegenstander met 22-30 de baas en Onno van Knippenberg won zijn partij met 20-30. Neer heeft nu aan kop van de ere klasse zes punten voorsprong op nummer twee Tegelen. Ell verloor op eigen baan met 2-3 van Helden 1, het nummer drie van de ranglijst. Wiel Mennen en Gerard Driessen wonnen hunijen overtuigend met verkregen 30-24 en 30-20. Voor de winst van de wedstrijd gespeeld Mat Tunissen de laatste partij, maar struikelde over de tegenstander en verloor met 18-30.
Bron: Dagblad “de Limburger” editie Roermond maandag 23 december 2019
Lotto-Ereklasse
Maasbree 1
|
Hoogeloon 1
|
5 - 0
|
Ell 1
|
Helden 1
|
2 - 3
|
Hegelsom 1
|
Kronenberg 1
|
3 - 2
|
Baarlo 1
|
Neer 1
|
2 - 3
|
Tegelen 1
|
Helden 2
|
2 - 3
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
Saldo
|
1.
|
Neer 1
|
13
|
10
|
3
|
49
|
16
|
+33
|
2.
|
Tegelen 1
|
13
|
9
|
4
|
43
|
22
|
+21
|
3.
|
Helden 1
|
13
|
10
|
3
|
42
|
23
|
+19
|
4.
|
Hegelsom 1
|
13
|
9
|
4
|
39
|
26
|
+13
|
5.
|
Ell 1
|
13
|
8
|
5
|
35
|
30
|
+5
|
6.
|
Maasbree 1
|
13
|
6
|
7
|
30
|
35
|
-5
|
7.
|
Kronenberg 1
|
13
|
5
|
8
|
30
|
35
|
-5
|
8.
|
Olland 1
|
12
|
5
|
7
|
26
|
34
|
-8
|
9.
|
Helden 2
|
13
|
5
|
8
|
26
|
39
|
-13
|
10.
|
OVU 1
|
12
|
5
|
7
|
25
|
35
|
-10
|
11.
|
Baarlo 1
|
13
|
3
|
10
|
25
|
40
|
-15
|
12.
|
Hoogeloon 1
|
13
|
2
|
11
|
15
|
50
|
-35
|
G = gespeeld | W = gewonnen | V = verloren | PG = partijen gewonnen | PV = partijen verloren | Saldo
1e klasse:
Kronenberg 2
|
Tegelen 2
|
3 - 2
|
Meijel 1
|
Stramproy 1
|
4 - 1
|
Hegelsom 2
|
OVU 2
|
5 - 0
|
Sevenum 1
|
Grathem 1
|
3 - 2
|
Hoogeloon 2
|
Maasbree 2
|
2 - 3
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
Saldo
|
1.
|
Meijel 1
|
12
|
10
|
2
|
39
|
21
|
+18
|
2.
|
Sevenum 1
|
12
|
7
|
5
|
34
|
26
|
+8
|
3.
|
Kronenberg 2
|
12
|
8
|
4
|
32
|
28
|
+4
|
4.
|
Hoogeloon 2
|
12
|
8
|
4
|
31
|
29
|
+2
|
5.
|
Stramproy 1
|
12
|
7
|
5
|
31
|
29
|
+2
|
6.
|
Grathem 1
|
12
|
5
|
7
|
30
|
30
|
0
|
7.
|
Tegelen 2
|
11
|
6
|
5
|
29
|
26
|
+3
|
8.
|
Hegelsom 2
|
12
|
4
|
8
|
28
|
32
|
-4
|
9.
|
Helden 3
|
11
|
4
|
7
|
26
|
29
|
-3
|
10.
|
Maasbree 2
|
12
|
4
|
8
|
26
|
34
|
-8
|
11.
|
OVU 2
|
12
|
2
|
10
|
19
|
41
|
-22
|
2e klasse:
Neer 2
|
Meijel 2
|
3 - 2
|
Maasbree 3
|
Leveroy 1
|
4 - 1
|
Ell 2
|
Bree 1
|
2 - 3
|
Neer 3
|
Tegelen 3
|
0 - 5
|
Grefrath 1
|
Melderslo 1
|
2 - 3
|
Loosbroek 1
|
Ospel 1
|
3 - 2
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
Saldo
|
1.
|
Loosbroek 1
|
13
|
11
|
2
|
42
|
23
|
+19
|
2.
|
Bree 1
|
13
|
10
|
3
|
41
|
24
|
+17
|
3.
|
Meijel 2
|
13
|
8
|
5
|
39
|
26
|
+13
|
4.
|
Ospel 1
|
12
|
6
|
6
|
35
|
25
|
+10
|
5.
|
Tegelen 3
|
13
|
7
|
6
|
35
|
30
|
+5
|
6.
|
Melderslo 1
|
13
|
7
|
6
|
31
|
34
|
-3
|
7.
|
Maasbree 3
|
13
|
6
|
7
|
30
|
35
|
-5
|
8.
|
Neer 2
|
12
|
6
|
6
|
29
|
31
|
-2
|
9.
|
Leveroy 1
|
13
|
5
|
8
|
29
|
36
|
-7
|
10.
|
Ell 2
|
13
|
4
|
9
|
27
|
38
|
-11
|
11.
|
Grefrath 1
|
13
|
4
|
9
|
27
|
38
|
-11
|
12.
|
Neer 3
|
13
|
3
|
10
|
20
|
45
|
-25
|
3e klasse:
Maasbree 4
|
Ospel 2
|
5 - 0
|
Helden 4
|
Grathem 2
|
2 - 3
|
Meijel 3
|
Helden 5
|
1 - 4
|
Stramproy 2
|
Baexem 1
|
1 - 4
|
Hoogeloon 3
|
OVU 3
|
3 - 2
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
Saldo
|
1.
|
Helden 5
|
12
|
10
|
2
|
41
|
19
|
+22
|
2.
|
Maasbree 4
|
12
|
8
|
4
|
40
|
20
|
+20
|
3.
|
OVU 3
|
11
|
7
|
4
|
31
|
24
|
+7
|
4.
|
Hoogeloon 3
|
12
|
7
|
5
|
31
|
29
|
+2
|
5.
|
Baexem 1
|
11
|
6
|
5
|
30
|
25
|
+5
|
6.
|
Grathem 2
|
12
|
7
|
5
|
30
|
30
|
0
|
7.
|
Meijel 3
|
12
|
6
|
6
|
29
|
31
|
-2
|
8.
|
Baarlo 2
|
11
|
5
|
6
|
27
|
28
|
-1
|
9.
|
Helden 4
|
11
|
3
|
8
|
23
|
32
|
-9
|
10.
|
Stramproy 2
|
11
|
3
|
8
|
22
|
33
|
-11
|
11.
|
Ospel 2
|
11
|
1
|
10
|
11
|
44
|
-33
|
4e klasse:
Kronenberg 3
|
Tegelen 4
|
3 - 2
|
Willich 1
|
Maasbree 5
|
4 - 1
|
OVU4
|
Stramproy 3
|
1 - 4
|
Hegelsom 3
|
Grefrath 2
|
3 - 2
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
Saldo
|
1.
|
Willich 1
|
11
|
11
|
0
|
44
|
11
|
+33
|
2.
|
Hegelsom 3
|
10
|
7
|
3
|
32
|
18
|
+14
|
3.
|
Maasbree 5
|
10
|
5
|
5
|
28
|
22
|
+6
|
4.
|
OVU 5
|
10
|
5
|
5
|
27
|
23
|
+4
|
5.
|
Kronenberg 3
|
11
|
6
|
5
|
24
|
31
|
-7
|
6.
|
Tegelen 4
|
11
|
4
|
7
|
24
|
31
|
-7
|
7.
|
Stramproy 3
|
11
|
3
|
8
|
23
|
32
|
-9
|
8.
|
Grefrath 2
|
10
|
4
|
6
|
22
|
28
|
-6
|
9.
|
OVU 4
|
11
|
5
|
6
|
22
|
33
|
-11
|
10.
|
Ell 3
|
9
|
2
|
7
|
14
|
31
|
-17
|
5e klasse:
Maasbree 6
|
Leveroy 2
|
4 - 1
|
Helden 6
|
Maasbree 7
|
3 - 2
|
Baarlo 3
|
Neer 4
|
4 - 1
|
Stramproy 4
|
Sevenum 2
|
3 - 2
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
Saldo
|
1.
|
Baarlo 3
|
11
|
10
|
1
|
43
|
12
|
+31
|
2.
|
Helden 6
|
11
|
8
|
3
|
36
|
19
|
+17
|
3.
|
Sevenum 2
|
11
|
5
|
6
|
26
|
29
|
-3
|
4.
|
Maasbree 6
|
10
|
5
|
5
|
25
|
25
|
0
|
5.
|
Maasbree 7
|
10
|
5
|
5
|
25
|
25
|
0
|
6.
|
Grathem 3
|
10
|
3
|
7
|
23
|
27
|
-4
|
7.
|
Leveroy 2
|
11
|
6
|
5
|
23
|
32
|
-9
|
8.
|
Ospel 3
|
9
|
5
|
4
|
21
|
24
|
-3
|
9.
|
Stramproy 4
|
10
|
2
|
8
|
19
|
31
|
-12
|
10.
|
Neer 4
|
11
|
3
|
8
|
19
|
36
|
-17
|
G = gespeeld | W = gewonnen | V = verloren | PG = partijen gewonnen | PV = partijen verloren | Saldo
|