Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

15-11 - Barrooster
13-11 - Verslag senioren
11-11 - Verslag koppel
11-11 - Nieuws
09-11 - Verslag senioren


Bezoekers:
Vandaag: 132
Gisteren: 67
Totaal: 344765


Jaarverslagen koppeltoernooi


Hier staan de jaarverslagen van koppeltoernooien. Voor verslagen uit het verleden selecteert u hieronder het jaar.

Verslag 2019

Pouleindeling koppeltoernooi 2019

 

 

 

Vroege Poule begin 14:00 uur Late poule begin 17:00 uur
1 Pascal Leenders - Kaz Naus 9 Hayke Jacobs - Rik Boots
2 Pubbe - Rik Leenders 10 Roel Ottenheim - Daan Zeelen
3 Jac Naus sr. - Nellie Geraets 11 Sjors Verstraeten - Kim van Wylick
4 Sandra Kleynen - Erik Zeelen 12 Jan Verlaak - Jos Kruijk
5 Maikel Leenders - Sjoerd Driessen 13 Piet Bol - Peter Saris
6 Herman Claessen - Jan Zeelen 14 Jac Naus Jr - Henk van Meegen
7 Sjra Naus - Petra Naus 15 Saskia Leenders - Joep Wijnen
8 Jos Bol - Angela Verstraeten 16 Eric Kleynen - Harold Giesbertz

 

Schema vroege Poule:

datum wedstrijd     uitslag  
8 december 1x2 Pascal - Kaz Pubbe - Rik    
  3x8 Jac Sr. - Nellie Jos - Angela    
  4x7 Sandra - Erik Sjra - Petra    
  5x6 Maikel - Sjoerd Herman - Jan    
  1x3 Pascal - Kaz Jac Sr. - Nellie    
  4x2 Sandra - Erik Pubbe - Rik    
  5x8 Maikel - Sjoerd Jos - Angela    
  6x7 Herman - Jan Sjra - Petra    
  1x4 Pascal - Kaz Sandra - Erik    
  5x3 Maikel - Sjoerd Jac Sr. - Nellie    
  6x2 Herman - Jan Pubbe - Rik    
  7x8 Sjra - Petra Jos - Angela    
           
15 december 1x5 Pascal - Kaz Maikel - Sjoerd    
  6x4 Herman - Jan Sandra - Erik    
  7x3 Sjra - Petra Jac Sr. - Nellie    
  8x2 Jos - Angela Pubbe - Rik    
  1x6 Pascal - Kaz Herman - Jan    
  7x5 Sjra - Petra Maikel - Sjoerd    
  8x4 Jos - Angela Sandra - Erik    
  2x3 Pubbe - Rik Jac Sr. - Nellie    
  1x7 Pascal - Kaz Sjra - Petra    
  8x6 Jos - Angela Herman - Jan    
  2x5 Pubbe - Rik Maikel - Sjoerd    
  3x4 Jac Sr. - Nellie Sandra - Erik    
           
26 december 1x8 Pascal - Kaz Jos - Angela    
  2x7 Pubbe - Rik Sjra - Petra    
  3x6 Jac Sr. - Nellie Herman - Jan    
  4x5 Sandra - Erik Maikel - Sjoerd    

 

Schema late poule:

datum wedstrijd     uitslag  
8 december 9x10 Hayke - Rik Roel - Daan    
  11x16 Sjors - Kim Eric - Harold    
  12x15 Jan - Jos Saskia - Joep    
  13x14 Piet - Peter Jac Jr. - Henk    
  9x11 Hayke - Rik Sjors - Kim    
  12x10 Jan - Jos Roel - Daan    
  13x16 Piet - Peter Eric - Harold    
  14x15 Jac Jr. - Henk Saskia - Joep    
  9x12 Hayke - Rik Jan - Jos    
  13x11 Piet - Peter Sjors - Kim    
  14x10 Jac Jr. - Henk Roel - Daan    
  15x16 Saskia - Joep Eric - Harold    
           
15 december 9x13 Hayke - Rik Piet - Peter    
  14x12 Jac Jr. - Henk Jan - Jos    
  15x11 Saskia - Joep Sjors - Kim    
  16x10 Eric - Harold Roel - Daan    
  9x14 Hayke - Rik Jac Jr. - Henk    
  15x13 Saskia - Joep Piet - Peter    
  16x12 Eric - Harold Jan - Jos    
  10x11 Roel - Daan Sjors - Kim    
  9x15 Hayke - Rik Saskia - Joep    
  16x14 Eric - Harold Jac Jr. - Henk    
  10x13 Roel - Daan Piet - Peter    
  11x12 Sjors - Kim Jan - Jos    
           
26 december 9x16 Hayke - Rik Eric - Harold    
  10x15 Roel - Daan Saskia - Joep    
  11x14 Sjors - Kim Jac Jr. - Henk    
  12x13 Jan - Jos Piet - Peter    
This site is developed and copyright © 2019 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy