Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

21-02 - Barrooster
20-02 - Barrooster
16-02 - Verslag senioren
15-02 - Verslag senioren
14-02 - Verslag senioren


Bezoekers:
Vandaag: 31
Gisteren: 40
Totaal: 354192


Jaarverslagen koppeltoernooi


Hier staan de jaarverslagen van koppeltoernooien. Voor verslagen uit het verleden selecteert u hieronder het jaar.

Verslag 2019

 

Poule-indeling en uitslagen koppeltoernooi 2019

Verslag 6 December:

Door de helaas teruglopende opgave voor ons koppel toernooi waren we dit jaar min of meer
gedwongen om in 2 poules van 8 teams te gaan werken waardoor er voor de teams ieder 7
wedstrijden moeten worden gespeeld.
Gelukkig waren er 2 banen beschikbaar want de duur van de wedstrijden was langer dan verwacht
maar uiteindelijk is het allemaal goed gekomen en zijn alle wedstrijden gespeeld met soms zeer
verassende uitslagen.
In de vroege poule zijn de favorieten Sandra en Erik nog ongeslagen met 3 overwinningen maar
worden door 3 teams zeer kort op de hielen gezeten.
Pascal – Kaz , Maikel – Sjoerd en Jos – Angela hebben ieder 2 overwinningen.
Zelfs voor Pubbe – Rik , Herman – Jan en Sjra – Petra maken nog kans op een kwartfinale met ieder 1
punt en helaas lijkt het duo Jac Sr. met kleindochter Nellie net een maatje te klein in dit geweld maar
voor alle wedstrijden geldt dat het plezier voorop moet staan maar een keertje winnen samen
verhoogt het plezier natuurlijk en dat kan nog steeds.
Alles ligt nog open en dat geldt ook zeker nog voor de late poule waar de krachtsverschillen iets
kleiner zijn en iedereen al punten heeft.
Verassend begin voor de winnaars van afgelopen seizoen Sjors en Kim die begonnen met 2
nederlagen en een heel sterk begin voor Saskia en Joep met 2 overwinningen op 2 sterker geachte
teams, gelukkig heeft Saskia daar maling aan pakt haar kansen waar mogelijk.
Alleenheerser tot nu toe zijn Roel – Daan met 3 overwinningen , kort gevolgd door last minute man
Nek – Peter en Saskia – Joep, de resterende 5 teams hebben ieder 1 punt en de verwachting in deze
poule is dan ook dat komende zondag er wel gaten in het achtervolgende peloton gaan vallen .
Er gaan in iedere poule 4 teams door naar de kwartfinale dus er kan nog veel gebeuren met de
rangschikking, maar zondag moeten de favorieten laten zien wat ze in huis hebben of afhaken.
Ben je nieuwsgierig geworden na dit kleine verslag dan loop gerust eens binnen in ons lokaal op de
roode eggeweg 5A vanaf 14.00 uur staat de koffie klaar en kun je met eigen ogen zien wat de
Kesselse beugelaars allemaal kunnen.

Door de helaas teruglopende opgave voor ons koppel toernooi waren we dit jaar min of meergedwongen om in 2 poules van 8 teams te gaan werken waardoor er voor de teams ieder 7wedstrijden moeten worden gespeeld. Gelukkig waren er 2 banen beschikbaar want de duur van de wedstrijden was langer dan verwacht maar uiteindelijk is het allemaal goed gekomen en zijn alle wedstrijden gespeeld met soms zeerverassende uitslagen.

In de vroege poule zijn de favorieten Sandra en Erik nog ongeslagen met 3 overwinningen maar worden door 3 teams zeer kort op de hielen gezeten. Pascal – Kaz , Maikel – Sjoerd en Jos – Angela hebben ieder 2 overwinningen. Zelfs voor Pubbe – Rik , Herman – Jan en Sjra – Petra maken nog kans op een kwartfinale met ieder 1punt en helaas lijkt het duo Jac Sr. met kleindochter Nellie net een maatje te klein in dit geweld maar voor alle wedstrijden geldt dat het plezier voorop moet staan maar een keertje winnen samen verhoogt het plezier natuurlijk en dat kan nog steeds.

Alles ligt nog open en dat geldt ook zeker nog voor de late poule waar de krachtsverschillen iets kleiner zijn en iedereen al punten heeft. Verrassend begin voor de winnaars van afgelopen seizoen Sjors en Kim die begonnen met 2 nederlagen en een heel sterk begin voor Saskia en Joep met 2 overwinningen op 2 sterker geachte teams, gelukkig heeft Saskia daar maling aan en pakt haar kansen waar mogelijk.

Alleenheerser tot nu toe zijn Roel – Daan met 3 overwinningen, kort gevolgd door last minute man Nek – Peter en Saskia – Joep, de resterende 5 teams hebben ieder 1 punt en de verwachting in deze poule is dan ook dat komende zondag er wel gaten in het achtervolgende peloton gaan vallen .Er gaan in iedere poule 4 teams door naar de kwartfinale dus er kan nog veel gebeuren met de rangschikking. Zondag moeten de favorieten laten zien wat ze in huis hebben of afhaken.

Ben je nieuwsgierig geworden na dit kleine verslag dan loop gerust eens binnen in ons lokaal op de roode eggeweg 5A vanaf 14.00 uur staat de koffie klaar en kun je met eigen ogen zien wat de Kesselse beugelaars allemaal kunnen.

 

Vanwege een ernstige blessure heeft het koppel Pascal - Kaz Naus zich helaas moeten terugtrekken, alle betroffen wedstrijden zijn op 0-0 gezet en behaalde punten zijn weggestreept.

Omhoog

 


 

Verslag 16 December:

Zoals verwacht zouden er op de 2e speeldag grotere verschillen komen in de rangschikking en dat is zeker in de vroege poule al gebeurd, favorieten Sandra en Erik staan met 5 duidelijke overwinningen op kop en worden met 4 punten gevolg door het koppel Maikel en Sjoerd.

Daarachter is nog alles mogelijk en maken nog 3 teams kans om mee te gaan naar de kwartfinale.

Herman – Jan lijken de beste papieren te hebben aangezien zij mogen aantreden tegen Jac sr. en Nellie die nog alles hebben verloren maar het moet natuurlijk wel nog gebeuren, de koppels Pubbe  - Rik (3 overwinningen ) en Sjra – Petra (2 overwinningen) mogen onderling uitmaken wie verder gaat.

Spanning tot de laatste ronde dus en dat geldt ook zeker voor de late poule.

Vreemd genoeg valt hier het koppel Jan – Jos als 1e af en dat lijkt kwalitatief gezien vreemd maar ja het balletje is rond dus gaat waar het wil.

Ook Saskia en Joep hebben een slechte 2e dag gehad, vorige week 2 overwinningen zijn nu vervolgd met 3 nederlagen en daardoor zijn zij nu ook uitgeschakeld net als Hay en Rik met 2 overwinningen.

Er staan nu 3 koppels op 4 punten Eric – Harold, Roel – Daan en Nek – Peter en die zijn zeker van de kwartfinale en de 2 koppels met 3 punten mogen met elkaar uitvechten wie door gaat Sjors – Kim en Jac – Henk.

Met recht een goede loting dus met nog wat spektakel op 2e kerstdag, de plaatsing in de poule is ook de plaatsbepaling in de kwartfinale 1e vroege poule tegen 4e late poule etc.


Na de halve finale hebben wij eerst onze tombola met mooie gesponserde prijzen waarvoor wij als club dan ook de winkeliers en bedrijven uit Kessel en omstreken willen bedanken, ze staan ieder jaar klaar met mooie cadeaus om ons te steunen en wij waarderen dit zeer, het wordt allemaal normaal gevonden dat dit gebeurt en daar mogen we best wel eens bij stil staan.

Daarna de grote finale, gaan Sjors en Kim hun titel verdedigen of stapt er iemand anders op het hoogste treetje ? 

Titel direct verdedigen is zelden voorgekomen maar is dus nog mogelijk, komt het allemaal zien en bekijken op 2e kerstdag in ons clubhuis vanaf 14.00 uur, spektakel gegarandeerd.

Omhoog

 


 

Poulestand:

  Vroege Poule begin 14:00 uur   Late poule begin 17:00 uur
1 Pascal Leenders - Kaz Naus - 0 punten 9 Hayke Jacobs - Rik Boots - 2 punten
2 Pubbe - Rik Leenders - 3 punten 10 Roel Ottenheim - Daan Zeelen - 4 punten
3 Jac Naus sr. - Nellie Geraets - 0 punten 11 Sjors Verstraeten - Kim van Wylick -3 punten
4 Sandra Kleynen - Erik Zeelen - 5 punten 12 Jan Verlaak - Jos Kruijk - 1 punt
5 Maikel Leenders - Sjoerd Driessen - 4 punten 13 Nek - Peter Saris - 4 punten
6 Herman Claessen - Jan Zeelen - 2 punten 14 Jac Naus Jr - Henk van Meegen - 3 punten
7 Sjra Naus - Petra Naus - 2 punten 15 Saskia Leenders - Joep Wijnen - 2 punten
8 Jos Bol - Angela Verstraeten - 2 punten 16 Eric Kleynen - Harold Giesbertz - 4 punten

 


 

Omhoog

Schema vroege Poule:

datum wedstrijd     uitslag  
8 december 1x2 Pascal - Kaz Pubbe - Rik 0 0
  3x8 Jac Sr. - Nellie Jos - Angela 22 30
  4x7 Sandra - Erik Sjra - Petra 30 24
  5x6 Maikel - Sjoerd Herman - Jan 30 24
  1x3 Pascal - Kaz Jac Sr. - Nellie 0 0
  4x2 Sandra - Erik Pubbe - Rik 30 16
  5x8 Maikel - Sjoerd Jos - Angela 24 30
  6x7 Herman - Jan Sjra - Petra 30 20
  1x4 Pascal - Kaz Sandra - Erik 0 0
  5x3 Maikel - Sjoerd Jac Sr. - Nellie 30 26
  6x2 Herman - Jan Pubbe - Rik 26 30
  7x8 Sjra - Petra Jos - Angela 30 22
           
15 december 1x5 Pascal - Kaz Maikel - Sjoerd 0 0
  6x4 Herman - Jan Sandra - Erik 14 30
  7x3 Sjra - Petra Jac Sr. - Nellie 30 20
  8x2 Jos - Angela Pubbe - Rik 26 30
  1x6 Pascal - Kaz Herman - Jan 0 0
  7x5 Sjra - Petra Maikel - Sjoerd 24 30
  8x4 Jos - Angela Sandra - Erik 26 30
  2x3 Pubbe - Rik Jac Sr. - Nellie 30 26
  1x7 Pascal - Kaz Sjra - Petra 0 0
  8x6 Jos - Angela Herman - Jan 26 30
  2x5 Pubbe - Rik Maikel - Sjoerd 24 30
  3x4 Jac Sr. - Nellie Sandra - Erik 14 30
           
26 december 1x8 Pascal - Kaz Jos - Angela 0 0
  2x7 Pubbe - Rik Sjra - Petra 26 30
  3x6 Jac Sr. - Nellie Herman - Jan 22 30
  4x5 Sandra - Erik Maikel - Sjoerd 26 30

 


 

Omhoog

Schema late poule:

datum wedstrijd     uitslag  
8 december 9x10 Hayke - Rik Roel - Daan 28 30
  11x16 Sjors - Kim Eric - Harold 24 30
  12x15 Jan - Jos Saskia - Joep 24 30
  13x14 Nek- Peter Jac Jr. - Henk 30 28
  9x11 Hayke - Rik Sjors - Kim 30 26
  12x10 Jan - Jos Roel - Daan 28 30
  13x16 Nek- Peter Eric - Harold 30 28
  14x15 Jac Jr. - Henk Saskia - Joep 30 20
  9x12 Hayke - Rik Jan - Jos 26 30
  13x11 Nek - Peter Sjors - Kim 26 30
  14x10 Jac Jr. - Henk Roel - Daan 18 30
  15x16 Saskia - Joep Eric - Harold 30 16
           
15 december 9x13 Hayke - Rik Nek - Peter 24 30
  14x12 Jac Jr. - Henk Jan - Jos 30 22
  15x11 Saskia - Joep Sjors - Kim 28 30
  16x10 Eric - Harold Roel - Daan 30 24
  9x14 Hayke - Rik Jac Jr. - Henk 26 30
  15x13 Saskia - Joep Nek - Peter 26 30
  16x12 Eric - Harold Jan - Jos 30 18
  10x11 Roel - Daan Sjors - Kim 30 26
  9x15 Hayke - Rik Saskia - Joep 30 18
  16x14 Eric - Harold Jac Jr. - Henk 30 28
  11x12 Sjors - Kim Jan - Jos 30 22
           
26 december 10x13 Roel - Daan Nek - Peter 24 30
  9x16 Hayke - Rik Eric - Harold 22 30
  10x15 Roel - Daan Saskia - Joep 30 8
  11x14 Sjors - Kim Jac Jr. - Henk 28 30
  12x13 Jan - Jos Nek - Peter 30 24

Finales:

Kwartfinale:
1 Maikel - Sjoer Driessen - Jac Jr. - Henk van Meegen 22 - 30
2 Sandra - Erik Zeelen - Nek - Peter Saris 30 - 20
3 Pubbe - Rik Leenders - Eric - Harold Giesbertz 22 - 30
4 Herman - Jan Zeelen - Roel - Daan Zeelen 20 - 30
Halve Finale:
5 Jac Jr. - Henk van Meegen - Eric Harold Giesbertz 22 - 30
6 Sandra - Erik Zeelen - Roel - Daan Zeelen 30 - 28
Tombolatrekking
Finale:
  Eric - Harold Giesbertz   Sandra - Erik Zeelen 18 - 30

Nadat de laatste poule-“schermutselingen” (waarin het winnend koppel van vorig jaar Sjors/Kim van Wijlick in de poule “sneuvelde”) hadden plaatsgevonden werd er met de kwartfinales begonnen.

Hierin moest het koppel Maikel/Sjoerd Driessen het afleggen tegen Junior/Henk van Meegen, waren Sandra/Erik Zeelen te sterk voor Nek/Peter Saris, werden Pubbe/Rik Leenders het “slachtoffer” van de dadendrang van Eric/Harold Giesbertz en wonnen Roel/Daan Zeelen van Herman/Jan Zeelen. In de halve finale werd Junior/Henk met 30-22 de pas naar de finale afgesneden door Eric/Harie. In de tweede halve finale vochten Sandra/Erik een lang “gevecht” uit met Roel/Daan wat eindigde in een 30-28 overwinning voor Sandra/Erik wat een mogelijke “echtelijke twist” in de finale opleverde én de kans voor Erik om het toernooi eindelijk eens te winnen. In de finale tenslotte maakten Sandra en Erik korte metten met Eric en Harold en werd de editie 2019 een prooi van ons “droomkoppel”.

Prijsuitreiking koppeltoernooi 2019

De prijsuitreiking met van links naar rechts: Winnaars Erik Zeelen en Sandra Kleynen, tweedeprijswinnaars Eric Kleynen en Harold Giesbertz, en tenslotte namens de organisatie Jac Naus Jr.

Omhoog

This site is developed and copyright © 2020 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy