Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

21-02 - Barrooster
20-02 - Barrooster
16-02 - Verslag senioren
15-02 - Verslag senioren
14-02 - Verslag senioren


Bezoekers:
Vandaag: 31
Gisteren: 40
Totaal: 354192


Nieuws


03-01-2020

NK-voorrondes Kessel 11- en 18 januari.

Baan: 

Kessel 

2e Klasse 

Datum: 11 januari 

1e ronde 

Aanvang: 16.00 uur 

 

ws

Speler

Vereniging

Speler

Vereniging

Uitslag

A

Roland Hommes

Grefrath

Cor Jeurninck

Neer

20-30

B

Peter Geraets

Neer

Peter van de Eertwegh

Ell

30-28 

C

Wim Mertens

Neer

Twan aan de Brugh

Tegelen

22-30

D

Joey Driessen

Tegelen

Ralf Beurskens

Grefrath

24-30

E

Theo Geenen

Loosbroek

Jan Klerken

Tegelen

30-16

F

Theo Gerris

Ell

Piet van Aerle

Loosbroek

30-00

G

Leon Jeurninck

Neer

Ger Kellenaars

Maasbree

30-20

H

Ursula Holtermans

Melderslo

Kevin Daems

Meijel

24-30

I

Harrie van Lierop

Ell

Cor Jeurninck

Neer

30-26

J

Harrie v d Boom

Loosbroek

Peter Geraets

Neer

30-14

K

Har Silvrants

Neer

Twan aan de Brugh

Tegelen

30-28

L

Peter Kusters

Neer

Ralf Beurskens

Grefrath

30-28

M

Hay Wijnen

Maasbree

Theo Geenen

Loosbroek

24-30

N

Ad Geenen

Loosbroek

Theo Gerris

Ell

30-22

O

Jan Hovens

Tegelen

Leon Jeurninck

Neer

30-24

 

2e ronde

 

 

 

 

P

Kevin Daems

Meijel

Harrie van Lierop

Ell

30-26

Q

Harrie v d Boom

Loosbroek

Har Silvrants

Neer

30-26

R

Peter Kusters

Neer

Theo Geenen

Loosbroek

30-26

S

Ad Geenen

Loosbroek

Jan Hovens

Tegelen

30-14

Winnaars 2e ronde door naar de finale op zondag 8 maart in Hoogeloon.

Baan:

Kessel

1e Klasse

Datum: 18 januari

1e ronde

Aanvang: 16.00 uur

 

ws

Speler

Vereniging

Speler

Vereniging

Uitslag

A

Tinus Veron

Hoogeloon

Henk Raemakers

Stramproy

30-28

B

Frank Peters

Maasbree

Nol Maas

Hoogeloon

30-22

C

Ben Vissers

Tegelen

Geert Beurskens

Helden

30-20

D

Henri Houben

Stramproy

Lars Mooren

Hegelsom

26-30

 

2e ronde

 

 

 

 

E

Tinus Veron

Hoogeloon

Frank Peters

Maasbree

30-26

F

Ben Vissers

Tegelen

Lars Mooren

Hegelsom

30-20

Winnaars 2e ronde door naar de finale op zondag 8 maart in Hoogeloon.

Pascal Leenders verloor zijn partij tegen Christ Truyen uit Stramproy op de baan van Loosbroek met 30-24 en is er dus niet in geslaagd om, net als vorig jaar, de finales te bereiken. 



This site is developed and copyright © 2020 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy