Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

02-04 - Nieuws
25-03 - Sponsor
28-02 - Nieuws
01-02 - Nieuws
02-01 - Barrooster


Bezoekers:
Vandaag: 49
Gisteren: 38
Totaal: 389282


Nieuws


21-09-2020

Einde "Blikveld" ?.

Omdat in dagblad "de Limburger" ook vandaag (maandag 28 september) alleen maar de uitslagen van de Lotto-Ereklasse vermeld waren geven wij ook vandaag alleen een overzicht van álle uitslagen én de standen  die tevens te vinden zijn op http://www.beugelen.nl/competitie.


Lotto-Ereklasse:

Ell 1

Neer 1

2 - 3

Hegelsom 1

OVU 1

2 - 3

Helden 2

Maasbree 1

3 - 2

Olland 1

Kronenberg 1

2 - 3

Tegelen 1

Baarlo 1

4 - 1

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Neer 1

2

2

0

7

3

+4

2.

OVU 1

2

2

0

6

4

+2

3.

Tegelen 1

2

1

1

6

4

+2

4.

Ell 1

2

1

1

5

5

0

5.

Kronenberg 1

2

1

1

5

5

0

6.

Maasbree 1

2

1

1

5

5

0

7.

Helden 2

2

1

1

4

6

-2

8.

Olland 1

2

0

2

4

6

-2

9.

Helden 1

1

1

0

3

2

+1

10.

Baarlo 1

2

0

2

3

7

-4

11.

Hegelsom 1

1

0

1

2

3

-1

G = gespeeld  |  W = gewonnen  |  V = verloren  |  PG = partijen gewonnen  |  PV = partijen verloren

 

1e Klasse:

Kronenberg 2

Grathem 1

3 - 2

Maasbree 2

Meijel 1

2 - 3

Hoogeloon 1

Tegelen 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Maasbree 2

2

1

1

7

3

+4

2.

Kronenberg 2

2

2

0

6

4

+2

3.

Meijel 1

2

1

1

5

5

0

4.

Tegelen 2

2

1

1

5

5

0

5.

Stramproy 1

1

1

0

4

1

+3

6.

Hegelsom 2

1

1

0

3

2

+1

7.

Hoogeloon 1

1

0

1

2

3

-1

8.

Grathem 1

2

0

2

2

8

-6

9.

Helden 3

1

0

1

1

4

-3

2e klasse:

Bree 1

Leveroy 1

2 - 3

Grefrath 1

Neer 2

2 - 3

OVU 2

Melderslo 1

Uitgesteld

Loosbroek 1

Maasbree 3

5 - 0

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

OVU 2

1

1

0

5

0

+5

2.

Loosbroek 1

1

1

0

5

0

+5

3.

Ell 2

1

1

0

4

1

+3

4.

Tegelen 3

1

1

0

4

1

+3

5.

Leveroy 1

2

1

1

4

6

-2

6.

Grefrath 1

2

0

2

4

6

-2

7.

Maasbree 3

2

1

1

3

7

-4

8.

Neer 2

2

1

1

3

7

-4

9.

Bree 1

1

0

1

2

3

-1

10.

Melderslo 1

1

0

1

1

4

-3

3e klasse:

Maasbree 4

Baexem 1

3 - 2

OVU 3

Grathem 2

3 - 2

Meijel 2

Helden 4

3 - 2

Helden 5

Stramproy 2

5 - 0

Ospel 1

Baarlo 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Helden 5

2

2

0

9

1

+8

2.

Maasbree 4

2

2

0

8

2

+6

3.

OVU 3

2

2

0

7

3

+4

4.

Baexem 1

2

1

1

6

4

+2

5.

Neer 3

1

1

0

4

1

+3

6.

Baarlo 2

2

1

1

4

6

-2

7.

Meijel 2

1

1

0

3

2

+1

8.

Grathem 2

2

0

2

3

7

-4

9.

Helden 4

2

0

2

3

7

-4

10.

Ospel 1

2

0

2

3

7

-4

11.

Stramproy 2

2

0

2

0

10

-10

4e klasse:

Maasbree 6

Stramproy 3

3 - 2

Kronenberg 3

Tegelen 4

3 - 2

OVU 4

Maasbree 5

3 - 2

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Kronenberg 3

2

2

0

6

4

+2

2.

Maasbree 6

2

1

1

5

5

0

3.

Grefrath 2

1

1

0

4

1

+3

4.

Stramproy 3

2

0

2

4

6

-2

5.

OVU 4

1

1

0

3

2

+1

6.

OVU 5

1

1

0

3

2

+1

7.

Maasbree 5

1

0

1

2

3

-1

8.

Tegelen 4

1

0

1

2

3

-1

9.

Ell 3

1

0

1

1

4

-3

5e klasse:

Maasbree 7

Helden 6

2 - 3

Stramproy 4

Neer 4

2 - 3

Ospel 2

Sevenum 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Neer 4

2

2

0

6

4

+2

2.

Sevenum 2

2

2

0

6

4

+2

3.

Ospel 2

2

1

1

6

4

+2

4.

Maasbree 7

2

0

2

4

6

-2

5.

Stramproy 4

2

0

2

4

6

-2

6.

Helden 6

1

1

0

3

2

+1

7.

Maasbree 8

1

0

1

1

4

-3

G = gespeeld  |  W = gewonnen  |  V = verloren  |  PG = partijen gewonnen  |  PV = partijen verloren

Lotto-Ereklasse:

Ell 1

Neer 1

2 - 3

Hegelsom 1 

OVU 1 

2 - 3

Helden 2

Maasbree 1

3 - 2

Olland 1

Kronenberg 1

2 - 3

Tegelen 1

Baarlo 1

4 - 1

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Neer 1

2

2

0

7

3

+4

2. 

OVU 1 

2 

2 

0 

6 

4 

+2

3.

Tegelen 1

2

1

1

6

4

+2

4.

Ell 1

2

1

1

5

5

0

5.

Kronenberg 1

2

1

1

5

5

0

6.

Maasbree 1

2

1

1

5

5

0

7.

Helden 2

2

1

1

4

6

-2

8.

Olland 1

2

0

2

4

6

-2

9.

Helden 1

1

1

0

3

2

+1

10.

Baarlo 1

2

0

2

3

7

-4

11.

Hegelsom 1

1

0

1

2

3

-1

G = gespeeld  |  W = gewonnen  |  V = verloren  |  PG = partijen gewonnen  |  PV = partijen verloren

 

1e Klasse:

Kronenberg 2

Grathem 1

3 - 2

Maasbree 2

Meijel 1

2 - 3

Hoogeloon 1

Tegelen 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Maasbree 2

2

1

1

7

3

+4

2.

Kronenberg 2

2

2

0

6

4

+2

3.

Meijel 1

2

1

1

5

5

0

4.

Tegelen 2

2

1

1

5

5

0

5.

Stramproy 1

1

1

0

4

1

+3

6.

Hegelsom 2

1

1

0

3

2

+1

7.

Hoogeloon 1

1

0

1

2

3

-1

8.

Grathem 1

2

0

2

2

8

-6

9.

Helden 3

1

0

1

1

4

-3

2e klasse:

Bree 1

Leveroy 1

2 - 3

Grefrath 1

Neer 2

2 - 3

OVU 2 

Melderslo 1 

Uitgesteld

Loosbroek 1

Maasbree 3

5 - 0

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1. 

OVU 2 

1

1

0

5

0

+5

2.

Loosbroek 1

1

1

0

5

0

+5

3.

Ell 2

1

1

0

4

1

+3

4.

Tegelen 3

1

1

0

4

1

+3

5.

Leveroy 1

2

1

1

4

6

-2

6.

Grefrath 1

2

0

2

4

6

-2

7.

Maasbree 3

2

1

1

3

7

-4

8.

Neer 2

2

1

1

3

7

-4

9.

Bree 1

1

0

1

2

3

-1

10.

Melderslo 1

1

0

1

1

4

-3

3e klasse:

Maasbree 4

Baexem 1

3 - 2

OVU 3

Grathem 2

3 - 2

Meijel 2

Helden 4

3 - 2

Helden 5

Stramproy 2

5 - 0

Ospel 1

Baarlo 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Helden 5

2

2

0

9

1

+8

2.

Maasbree 4

2

2

0

8

2

+6

3.

OVU 3

2

2

0

7

3

+4

4.

Baexem 1

2

1

1

6

4

+2

5.

Neer 3

1

1

0

4

1

+3

6.

Baarlo 2

2

1

1

4

6

-2

7.

Meijel 2

1

1

0

3

2

+1

8.

Grathem 2

2

0

2

3

7

-4

9.

Helden 4

2

0

2

3

7

-4

10.

Ospel 1

2

0

2

3

7

-4

11.

Stramproy 2

2

0

2

0

10

-10

4e klasse:

Maasbree 6

Stramproy 3

3 - 2

Kronenberg 3

Tegelen 4

3 - 2

OVU 4

Maasbree 5

3 - 2

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Kronenberg 3

2

2

0

6

4

+2

2.

Maasbree 6

2

1

1

5

5

0

3.

Grefrath 2

1

1

0

4

1

+3

4.

Stramproy 3

2

0

2

4

6

-2

5.

OVU 4

1

1

0

3

2

+1

6.

OVU 5

1

1

0

3

2

+1

7.

Maasbree 5

1

0

1

2

3

-1

8.

Tegelen 4

1

0

1

2

3

-1

9.

Ell 3

1

0

1

1

4

-3

5e klasse:

Maasbree 7

Helden 6

2 - 3

Stramproy 4

Neer 4

2 - 3

Ospel 2

Sevenum 2

2 - 3

 

Positie

Team

G

W

V

PG

PV

Saldo

1.

Neer 4

2

2

0

6

4

+2

2.

Sevenum 2

2

2

0

6

4

+2

3.

Ospel 2

2

1

1

6

4

+2

4.

Maasbree 7

2

0

2

4

6

-2

5.

Stramproy 4

2

0

2

4

6

-2

6.

Helden 6

1

1

0

3

2

+1

7.

Maasbree 8

1

0

1

1

4

-3

G = gespeeld  |  W = gewonnen  |  V = verloren  |  PG = partijen gewonnen  |  PV = partijen verloren



This site is developed and copyright © 2021 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy